Festë e veçantë në familjen e Ryva Kajtazit (FOTO)

By

Sonte ka festë në shtëpinë e Ryva Kajtazit.

Djali i saj Froni, feston njëvjetorin e lindjes dhe artistja s’mund të ishte më e lumtur se kaq.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një foto të djalit dhe për t’i shkruar fjalët më të mira për të.

Përveç Fronit, Rtva është nënë e një vajze e cila quhet Doa.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm