Si duket sot këngëtarja e ‘Daba Daba’?! (Foto)

By

Rina dhe Nita Krasniqi janë këngëtaret që para 15 viteve sollën himnin e këngëve për fëmijë ‘Daba Daba’.

Shumë gjenerata u rritën me zërin dhe tekstin e kësaj kënge por tani pas shumë viteve nuk kemi dëgjuar për to.

Rina tashmë është rritur dhe ka filluar fakultetin e për të treguar se çfarë ka bërë deri më sot, ajo është e pranishme në një intervistë për emisionin Prive që transmetohet këtë të shtunë.

Më poshtë mund të shihni një fotografi për ta parë se si duket sot, këngëtarja e ‘Daba Daba’/Prive.al

rina krasniqi

 

Artikuj të ngjashëm