Dukë rikthehet me një performancë të Sting (VIDEO)

By

Disa javë më parë, një video e publikuar nga aktorja Edona Reshitaj bëri xhiron e rrjetit.

Performanca e saj, bashkëshortit dhe djalit Dukë ishte një nga fragmentet më simpatike që definitivisht e meritoi shndërrimin në “viral”.

Pas “Hit the road Jack”, Dukë është rikthyer me një tjetër performancë.

Kësaj radhe, “Englishman in Neë York” ka qenë përzgjedhja për përformancën ku ‘asistentë’ ka pasur prindërit në ‘zërat dytësor’ dhe kitarë.

Shijojeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm