Soni me set fotografik para klipit

By

Këngëtarja Soni Malaj para pak jave ka perfomuar në televizionin e Libisë, MTV së bashku me Saad Ramadan.

Por pas performancës ajo është kthyer në Shqipëri ku ka filluar të punoj intenzivisht për projektin pasardhës që do jetë në bashkëpunim me Skivin dhe Dj Aldon.

E para se të përfundoj ky projekt, Soni po mendon për imazhin e saj e për këtë arsye ajo ka realizuar një set fotografik me Endrit Mërtirin.

Ky i fundit para pak dite ka qëndruar në Spanjë pasiqë ka realizuar një shoot me Angela Martinin për një revistë prestigjioze./Prive.al

Artikuj të ngjashëm