Capital T vjen me “Thirrëm n’telefon” (VIDEO)

By

 

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, pas realizimit të fundit mjaft të sukseshem “Hitman” vjen me një këngë tjetër kjo bashkëpunim me këngëtarin Granit Derguti.

“Thirrëm n’telefon” titullohet bashkëpunimi mes reperit dhe këngëtarit të ri.

Deri tash, kënga duket të jetë mjaft e pëlqyer dhe me një ritëm ndryshe nga ai paraprak./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm