“Kishe” Genta Ismaili!

By

Këngëtarja Genta Ismaili pas duetit me Labinot Tahirin ka filluar punë për projektin e ri. Bëhet fjalë për një këngë ku artistja vjen vetëm dhe jo në bashkëpunim.

Ky projekt mban emrin ‘Kishe’ dhe i është realizuar edhe klipi në kryeqytetin e Maqedonisë, Shkup.

Aktualisht spoti është në fazën e produksionit teksa për paraqitjen e këngëtares janë përkujdesur studio Sellma dhe Kaci./Prive.al

Artikuj të ngjashëm