Young Zerka me dy projekte?!

By

Boom boom është projekti i vetëm që solli deri më tani këngëtari Young Zerka. Artisti që është pjesë e Max Audio është duke punuar për diçka të re.

Në fakt bëhet fjalë për dy projekte një si solo artist që është menduar të lançohej që nga muaji qershor e një tjetër në duet me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Të dy projekte janë afër finalizimit dhe priten të lançohen me klip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm