Sërish një këngë nga Ledri dhe kësaj radhe për dashurinë (FOTO)

By

Pas “Piano Rap” me një videoklip fantastik, Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e radhës.

Reperi hyri në Instagram për të postuar një fotografi me një vajzë e cila është pjesë e klipit.

Projekti kësaj radhe i dedikohet dashurisë dhe artisti na i tregoi pak vargje…

“kon e du une si engjell e mbroj”, ka shkruar ajo duke bërë me dije se kënga publikohet më datë 22 të këtij muaji./Prive.al

View this post on Instagram

kon e du une si engjell e mbroj

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm