‘Humb’ Marina (Foto)

By

E bukur dhe seksi padyshim që publiku e konsideron bukurinë një ‘aset’ të vlefshem tek femrat sidomos kur je fytyrë publike.

E tillë konsiderohet së është edhe moderatoja, Marina Vjollca e cila sot ka ‘humbur’ në kujtime.

Ajo ka sot ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet në një shkretëtirë.

Kujtojm se kjo fotografi e ka kthyer në kohë bukuroshen Vjollca e cila ishte më pushime në Dubai.

Marina në këtë fotografi shfaqet vetëm, pa prezencën e të dashurit të saj, reperin Getoar Selimi.

Si duket bukuroshja ndjen mall për të vizituar edhe njëherë këtë vend./Prive.al

hh

 

 

Artikuj të ngjashëm