S’ndalen pushimet: Dua Lipa, plot dashuri me Isaac në Ibiza

By

Dua Lipa duket se po shijon në maksimum ditët e pushimeve.

Pas një vere tejet të ngjeshur, me koncerte gjigande nga një cep në tjetrin, këngëtarja i ka rezervuar vetës ditë të shkëputura nga puna.

Pas Turqisë, ku u tha se shpenzoi 15.000 dollarë për një natë qëndrimi, Dua ka marrë rrugë drejt Ibizas së Spanjës.

Me të dashurin dhe bashkëpunëtorët, këngëtarja me origjinë nga Kosova është duke i kaluar pushimet për t’u mbajtur në mend.

Me dozat e dashurisë që nuk mungojnë, më poshtë ju sjellim fotot e videot më të veçanta nga ditët e Duas në Ibiza. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm