“Me bandën” në Ibiza: Ditëlindja e Dua Lipës festë e madhe këtë vit

By

Meqenëse ditëlindja e 23-të e gjeti duke përjetuar suksesin që gjithnjë e kishte ëndërruar, arsyeja për festë është shumë e madhe.

Këngëtarja e famshme Dua Lipa, këtë të mërkure mbush 22 vjeç dhe festa e saj me familjen e miqtë, është zhvendosur në Ibiza të Spanjës.

Bashkë edhe me të dashurin Isaac Carew që e shoqëron ngado, Dua ka nisur festën e ditëlindjes që dje me të gjithë grupën që e shoqëron në njërin prej vendeve më atraktive për pushime në botë.

Të maskuar dhe të buzëqeshur të gjithë miqtë e saj dhe familja, kanë pozuar në një fotografi të përbashkët duke ndarë kështu një moment me ndjekësit e Duas nga festa e çmendur që po bënin në pishinë. /Prive.al

View this post on Instagram

Birthday eve with the gang #duabeefa

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm