Gjiko, gati për t’u bërë baba: Fansat vërejnë shenjat (FOTO)

By

Ka tash e një kohë që përflitet mbi shtatzëninë e Elita Rudit.

Pas një lidhje që pati epilog propozimin pak muaj më parë, duket se prezantuesja dhe reperi Gjiko janë në rrugë për t’u bërë prindër.

Një zhvillim i tillë, ndonëse ende nuk është pranuar nga dyshja, është konfirmuar nga disa burime të ndryshe, gjithmonë pranë tyre.

E sinjalet që së shpejti bëhet baba po i jep vetë Gjiko përmes rrjeteve sociale.

Reperi i njohur po shfaqet gjithnjë e më i afërt me fëmijë, siç ka bërë sot përmes një postimi në rrjete sociale.

Krah një vogëlushi, i cili është i afërm, Gjiko i ka uruar festën e Kurban Bajramit gjithë ndjekësve të tij, të shumtë në numër.

Pa dyshim se reperi do të jetë një baba shumë i mirë! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

Happy bajram from us ?❤️ Paqe dhe lumturi ?

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm