SMS me tekst 01! Këto janë shtetet që mund të votojnë për Shqipërinë sonte

By

Ronela Hajati do të performojë e para në gjysmëfinalen e parë të “Eurovisionit”, që do të mbahet mbrëmjen e sotme.

Si asnjëherë më parë Shqipëria hap konkursin evropian të këngës.

Teksa pritet të shihet se si do të vlerësohet paraqitja e Ronelës, tashmë është publikuar edhe mënyra se si do të mund të votohet për të dhe shtete nga të cilat mund të bëhet kjo.

“Këto janë të vetmet shtete që mund të votojnë për Shqipërinë sot në gjysmëfinale! Sonte ‘Sekret’ hap Eurovision”, ka shkruar Ronela në një postim në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm