Fatmira Breçani bëhet gjyshe për herë të parë

By

Këngëtarja e madhe Fatmira Breçani është bërë gjyshe për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka ndarë vet ajo me ndjekësit në rrjete sociale ku ka postuar fotografinë e nipit.

“Tash zyrtarisht statusin gjyshe. Jam shumë e lumtur dhe falënderimi i shkon të madhit Zot për këtë mrekulli që na bekoi. E paç jetënegjatë Triumf dhe të premtoj që gjithmonë do jesh i rrethuar nga shumë dashuri” – është shprehur Breçani.

Lindja ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku jeton këngëtarja e madhe me familjen e saj.

Me jetë të gjatë Triumfi! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm