“Take a shot” – projekti më i ri nga Granit Dërguti e Capital T (VIDEO)

By

Një tjetër këngë mes Granit Dërgutit dhe Capital T-së, sapo është publikuar.

Projekti i cili është i shoqëruar me videoklip është realizuar pothuajse i gjithi nga Graniti.

“Take a shot” tashmë është në youtube dhe mund ta shihni e dëgjoni të plotë!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm