Elsa Lila lirohet nga burgu?

By

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila e arrestuar në 16 mars në Itali me akuzën për përfshirje në grup kriminal, është liruar ditën e sotme nga burgu.

Lexoni artikullin e mëposhtëm për detaje nga arrestimi i saj.

Nga ndarja me babanë e vajzës tek përfshirja në grupin kriminal, kjo është jeta e Elsa Lilës

Lajmi është konfirmuar nga daja i saj avokati Saimir Visha në Syri tv. Visha theksoi se ai ka drekuar gjatë ditës së sotme me Lilën dhe se ndaj saj kanë rënë të gjitha akuzat.

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellë vrer për Elsën.”-tha Visha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm