Jennifer Lopez e mbuluar në diamante për ceremoninë e ndarjes së çmimeve

By

Jennifer Lopez goditi tapetin e kuq në SAG Aëards 2020, me të fejuarin Alex Rodriguez.

Ylli i “Hustlers”, çiftëzoi fustanin e saj të zi të Georges Hobeika me stoli diamanti nga Harry Winston, që arrinin shifrën e 9 milionë dollarëve!

Image result for jennifer lopez SAG

J.Lo kishte një gjerdan diamanti prej 73,55 karatësh dhe një palë vathë me gjithsej 13,77 karat. Në kyçet e dorës, ajo pati dy rrathë – njëra me peshë 59,27 karat kurse tjetra gjithsej 35,42 karat – dhe një unazë prej 15,99 karatësh e çiftuar me një unazë më të vogël prej 1,26 karatësh.

Aktorja u nominua për “Performancë të shkëlqyeshme nga një Aktore Femër në një rol mbështetës”, por e fitoi Laura Dern për rolin e saj në “Marriage Story”.

Image result for jennifer lopez SAG

Artikuj të ngjashëm