Kjo është dëshira e Labit për vitin 2021 (VIDEO)

By

Mysafirët e Prive Reality kësaj radhe ishin Leonora Jakupi, Labinot Tahiri, Jehona Sopi, Irkenc Hyka dhe Lorofili.

Ata na argëtuan me muzikë live dhe rrëfyen shumëçka nga jeta e tyre private dhe karriera.

Gjatë bisedës me Liberta Spahiun, Labi shprehi dëshirën e tij për vitin 2021.

Se çfarë dëshiroi ai e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm