Labi paska hequr goxha shumë kilogramë këtë vit, këngëtari tregon si ia doli (VIDEO)

By

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri, kohëve të fundit ka qenë shumë i aktivizuar në rrjete sociale.

Ai bëri postime të shumta për të treguar se pas 1 janarit nuk do të udhëtojë jashtë shtetit në mënyrë që të solidarizohet me qytetarët pa viza.

Ndërkaq sot, Labi hyri në Instagram për të treguar diçka tjetër.

Këngëtari zbuloi se ka humbur 13 kilogramë përgjatë 6-7 mujave të fundit, madje ai tregoi edhe mënyrën se si ia doli.

Në videon e mëposhtme e gjeni mënyrën dhe atë çfarë bën Labi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BrnIUT9hMEe/

Artikuj të ngjashëm