Si e befasuan Era e Nora mbrëmë nënën?! (FOTO)

By

Dita e djeshme përkoi me një datë shumë të rëndësishme në familjen Istrefi pasi që nëna e këngëtareve të njohura festonte ditëlindjen.

E për nder të këtij rasti ato ishin mbledhur së bashku në shtëpi.

Në festë nuk mungoi as dhëndrri i familjes Roberti së bashku me vajzën Renée të cilët i dhanë hijeshi edhe më të madhe ahengut.

Surprizat e shumta ishin për nënën e tyre ishin më se të dukshme përderisa kënga dhe argëtimi i paraprinin festës.

Më poshtë keni disa fotografi nga mbrëmja e shkuar teksa shihet festa në familjen Istrefi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm