Krusita e këndoi këngën e Adelina Ismailit dhe ‘diva’ ka një koment rreth kësaj

By

E re në skenë, por që u bë një emër i jnouhr pas Këngës Magjike ku u prezantua me këngën “Akull”.

Këngëtarja e re Krusita, mbrëmë në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, Krusita e ka kënduar një hit të kamotshëm të këngëtares Adelina Ismaili.

Krusita mbrëmë e ka kënduar këngën “Zeshkane”, një hit i vjetër i Adelinës të cilin e dinë të gjithë shqiptarët.

Ndërsa vet Adelina është fascinuar nga kjo performancë e Krusitës, ndërsa teksti i këngës së Adelinës edhe është ndryshuar duke u modifikuar paksa.

“O Zot HAHAHAHAHAHAHA I love it!!! Sa mrekulli Krusitaaaaa 😍Flori, jeni balerinë te papaaaaam ju dua shume my champions”, ka shkruar Adelina te Flori Mumajesi ne Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm