Pasi u shtrua në rehabilitim mentor, Britney Spears shihet për herë të parë në publik

By

Këngëtarja e famshme amerikane Britney Spears është fotografuar për herë të parë që nga momenti kur ka vendosur të shtrohet në një spital të shëndetit mendor në fillim të këtij muaji.

britney spears photographed first time after facility 014275931

37 vjeçarja është parë duke dalë nga një hotel në Beverly Hills të Kalifornisë. Ajo ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Sam Asghari gjatë kësaj paraqitjeje dhe siç duket dyshja i kanë kaluar festat e Pashkëve së bashku.

britney spears photographed first time after facility 014275931

Ndërsa TMZ ka raportuar se kjo ishte një ditë e saja e pushimit jashtë spitalit ku ajo po trajtohet, transmeton Prive.al

britney spears photographed first time after facility 014275931

Artikuj të ngjashëm