Ronela në përgatitje të projektit të saj të 6-të për vitin 2019

By

Këtë vit një nga artistet më produktive ka qenë këngëtarja Ronela Hajati e cila vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në industrinë e muzikës shqiptare.

Ronela tashmë është në përgatitje finalizimit të këngë së saj të gjashtë për këtë vit

Sipas informacioneve projekti i ri është duke u punuar në studiot e Tull Production.

Se kur do  të nisin xhirimet e klipit dhe se kur do të publikohet, zbulojeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm