Fero na ëmbëlsoi ditën me këtë fotografi të Ninës

By

Fero është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli mirëpritën në jetë fëmijën e parë.

Çifti u bënë me një vajzë që i lanë emrin Nina.

Së fundmi, ata kanë zbuluar edhe portretin e bebes së ëmbël, dhe fotot nuk mungojnë në rrjetet e tyre sociale.

Ishte Fero ai që publikoi një moment si babë e bijë me Ninën që po i flinte në krah.

Më poshtë postimi i tij i plotë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Artikuj të ngjashëm