Enca do të zhduket për 3 ditë! (FOTO)

By

Koncertet dhe angazhimet e shumta janë edhe sinonim i këngëtares së re e tejet të talentuar Enca.

Pothuajse çdo javë atë e kemi prezente me koncerte dhe mbrëmje të tilla teksa nuk mungojnë as aktivitetet në prurje të reja.

Por pas gjithë këtyre punëve Enca ka marrë një vendim interesant. Ajo ka vendosur që të “zhduket” për tri ditë.

Kështu të paktën ka njoftuar përmes profilit të saj në Snapchat e nuk dihet nëse kjo pauz nënkupton vetëm në këtë paltformë apo në të gjitha rrjetet sociale.

Përveç kësaj Enca ka kohë që ka përfunduar projektin “Love on my body” të cilin ka paralajmëruar se do ta publikojë gjatë këtij muaji. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm