Si e befasoi babain Shkurte Gashi ?! (FOTO)

By

Ajo vazhdimisht është në lëvizje. E shohim teksa mbush sallat e koncerteve me mijëra fansa kudo.

E njejta vlen në vendlindje, gjithandej nëpër Kosovë e diasporë.

Por, Shkurte Gashi gjen kohë gjithmonë edhe për familjen e cila si për këdo tjetër, është gjëja më e shtrenjtë.

Ajo mundohet me tërë qenien që të bëj më të mirën e saj për njerëzit e dashur dhe po ia del shkëlqyeshëm!

Mbrëmë, babai i Shkurtes ka festuar ditëlindjen dhe këngëtarja në këtë ditë të veçantë është përkujdesur për një befasi të madhe.

Ajo ka menduar që t’i mbledh të gjithë njerëzit e afërm në një restorant për të festuar pa i treguar paraprakisht të atit.

Lum baba për të bijën! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm