Art Abazi jo më single? Ai sapo na e zbuloi të dashurën (FOTO)

By

Ai nuk është më një djalë single që thyen zemrat e vajzave me sharmin e tij.

Muzikanti Art Abazi, paska një të dashur dhe këtë sapo e bëri publike. Siç duket e paska inspiruar Shën Valentini që të jetë i hapur me ndjekësit e tij në Instagram, duke  prezantuar vajzën që i ka marrë zemrën.

Abazi i cili ndodhet në Tiranë, ka lansuar një seri imazhesh në Instagram, ku shihet një vajzë fillimisht e më pas, edhe dy duar që shtrëngojnë njëra tjetrën në një tavolinë.

Deri më tani nuk kemi pasur ndonjë shprehje publike të dashurisë nga Abazi, megjithatë, vajza mbetet misterioze. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm