Kaq vite mbushi sot Ermal Fejzullahu

By

Përpos Flori Mumajesit, edhe Ermal Fejzullahu feston sot ditëlindjen.

Këngëtari mbushi hiç më pak se 30 vjet.

Ai është baba i tre fëmijëve dhe deri tani ka krijuar një karrierë të suksesshme.

Gëzuar Ermal./Prive.al

Artikuj të ngjashëm