Young Zerka është gati!!!

By

Young Zerka ka njoftuar se projekti i ri i ri është afër për t’u publikuar.

Lajmin, artisti e zbuloi përmes një fotografie të postuar në Instagram me përshkrimin ‘coming soon’.

Kjo këngë pason bashkëpunimin e tij me Alban Skënderaj i cili eci shumë mirë.

Artisti nuk ka dhënë detaje të sakta rreth publikimit të projektit të ri, por sipas përshkrimit dhe njoftimeve të mëhershme, është çështje ditësh./Prive.al

View this post on Instagram

~COMING SOON~

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Artikuj të ngjashëm