Alban Skenderaj publikon “Imagjino” në bashkëpunim me DJ Sardi (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Alban Skenderajt dhe DJ Sardi.

Projekti mbanë emrin “Imagjino” dhe vjen i shoqëruar me klip të realizuar nga Max Production.

Kënga ka një tekst interesant dhe klipi shfaq shumë njerëz në profesione të ndryshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm