“Je gjithçka që unë dua të jem”, Elita emocionon me urimin për ditëlindjen e vjehrrës së saj

By

Që Elita Rudi ka një raport të shkëlqyeshëm me vjehrrën e saj, kjo është parë moti kohë.

Nëna e Gjikos, Lirija sot feston ditëlindjen dhe një urim nga nusja e saj nuk mungoi e cila u kujdes që ta bënte sa më të veçantë.

Elita publikoi shumë fotografi të zonjës në një kolazh duke i dedikuar fjalët më të bukura.

“Urime ditëlindja për vjehrrën më të mirë në botë. Ti je me klas, je inteligjente dhe e kujdesshme. Me pak fjalë gjithçka që unë dua të jem. Faleminderit që më mësove se si duhet të jem”, shkruan ajo në postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm