Si asnjëherë më parë, Ariana Grande paralajmëron projektin (VIDEO)

By

Kënga e re nga Ariana Grande është shumë afër për t’u publikuar dhe fansat e saj tashmë janë në ethe.

Këngëtarja 24-vjeçare publikoi një video prej 30 sekonda në mediat sociale për t’i paralajmëruar të gjithë rreth projektit të ri.

Titulli i këngës në youtube është i kthyer mbrapshtë.

“No Tears Left to Cry” do të dalë të premten (20 prill)./Prive.al

Artikuj të ngjashëm