Ledri surprizon personin e zemrës! (FOTO)

By

Ditëlindjen janë e vetmja datë për shumicën e personave kur ata surprizohen nga të afërmit. Por, festa për Xheraldina Vulën nuk ka vetëm në këtë rast.

Sonte, zonja Xheraldina është befasuar nga rrethi i saj i ngushtë, përfshirë të birin Ledrin, me një festë të organizuar në një prej lokaleve të kryeqytetit.

Ky tubim është bërë me qëllim të shënimit të dekadës së emisionit ‘Diçka po zihet’.

Në këtë  festë. të pranishëm janë shumë fytyra publike, këngëtarë si Dhurata Dora e Lumi B dhe jo vetëm.

Më poshtë, ju sjellim disa fotografi të postuara nga artistët direkt nga ky eveniment. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm