RIKTHEHET NË EKRAN ARBANA OSMANI!

By

Prezantuesja e njohur Arbana Osmani pas një pauze do të rikthehet në ekran. Ky pushim ishte i lidhur me shtatëzëninë dhe lindjen e djalit të parë të saj.

Por tani ajo ka vendosur të kthehet e për këtë informacion ajo ka zgjedhur llogarinë në instagram për ta njoftuar publikun.

Shihemi së shpejti ka shkruar Osmani.

Ajo që mbetet mister është programi televiziv pasiqë Big Brother tani drejtohet nga Ledion Liço./Prive.al

Artikuj të ngjashëm