Ky projekt e rikthen Getinjon në ekranet televizive (VIDEO)

By

Pas Mozzik-ut, rradhën e ka Getinjo!

Reperi sapo ka zbuluar pak nga projekti i tij i ri “50” i cili sipas tij do të publikohet shumë shpejt.

Përmes një videoje të postuar në profilin e tij në Instagram, Getinjo bëri të ditur se klipi i kësaj kënge që tashmë është nën vulën e “2 Euro Gang” është realizuar nga Imagine.

Ju kujtojmë që vëllezërit para disa muajsh shkëputën kontratën me On Records për shkak të shumë mosmarrëveshjeve, dhe tashmë po vazhdojnë të vetëm./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bhv5zgxh0O9/?taken-by=getinjo

Artikuj të ngjashëm