Fifi mezi po pret që ta ndajë këtë bashkëpunim me ne!

By

Dy prej artistëve më të pëlqyer shqiptar, Fifi dhe Ermal Fejzullahu, janë bërë bashkë për të sjellë një bashkëpunim muzikor.

Fifi ndau një postim në Instagram dhe shkroi:

Mezi po pres me dal qekjo këngë. Ma shumë s’di qa thom”.

Ajo nuk ndau detaje se kur do të publikohet kënga, por na mbetet të shpresojmë që do ta dëgjojmë shumë shpejt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm