Shyhreti vetë e katërta në dasëm është gati!

By

Në mesin e shumë të ftuarve në dasmën e Albatritit dhe Egzonës, sonte nuk do mungojë as këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behluli.

Me bashkëshortin dhe jo vetëm, ajo duket se është gati për eventin.

Nga familja Salihu, prezentë do jenë edhe Kushtrimi dhe Learta, çifti i sapo martuar që u komentua jashtëzakonisht shumë pak javë më parë kur edhe kurorëzuan martesën.

Teksa Shyhretja ka zgjedhur një fustan të gjatë të zi, nusja e familjes, Learta ka zgjedhur ngjyrën e vjollcë për fustanin e saj por vjehrra dhe reja defintivisht shkëlqejnë. Më poshtë fotografia. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm