E gjithë familja Lipa në Ulqin për pushime – përveç Duas

By

Teksa Dua po qëndron afër të dashurit në Los Anxhelos, dhe po vazhdon aktivitetet e saj, pjesa tjetër e familjes vendosën të kalojnë ca ditë pak pushime.

Ata zgjodhën Ulqinin për pushimet e tyre, e para pak ditësh edhe prindërit e Rita Orës, po vizitonin të njëjtin vend.

Por gjithsesi, as Dua as Rita nuk shoqëruan prindërit e tyre në pushime.

Babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa ndau disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram.

“Distancimi shoqëror nga një milje detare”, ka shkruar Dukagjini nën fotot e postuar ku shihen familja. /Prive.al

View this post on Instagram

Social distancing by a nautical mile ⛵️

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Artikuj të ngjashëm