Gjithçka gati për dasmën e Albatritit: Brenda detajeve mahnitëse

By

Këngëtari Albatrit Muqiqi i jep sonte fund beqarisë pas gati një vit i fejuar.

Në një ceremoni e cila pritet të nisë brenda pak minutave në hotelin Emerald, tashmë çdo gjë është gati për një prej mbrëmjeve më të rëndësishme të jetës.

Në këtë event të menduar deri në detaje, ajo çka të lë pa fjalë është definitivisht dekori nga Grand Decor, si një prej më të mirëve që kemi parë së fundmi.

Prive.al ju sjell fotot e para ekskluzive teksa me kohën do njoftoheni mbi detajet tjera.

Material i detajuar ekskluziv mbi dasmën e Albatritit dhe Egzonës ju pret nesër në Prive me fillim nga ora 19:00. 

Artikuj të ngjashëm