Vera Ora: “Rita është e veçantë por jo më ndryshe se të rinjtë e tjerë shqiptarë”

By

Së fundmi, Rita Ora ka qenë në vëmendje për albumin e saj EP dhe videoklipin për këngën “Bang” ku shfaqet me veshje kombëtare.

Më pas, gjatë ditës së djeshme ajo uroi për Pavarësinë e Kosovës me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, postim ky që u shpërnda nga mijëra qytetarë.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Vera Ora, nëna e këngëtares, shumë krenare por reagoi me modesti duke shpërndarë postimin e aktores Yllka Gashi, e cila kishte shkruar fjalët më të bukura për këngëtaren. “Ti je pasuria jonë kombëtare”, shkruan ndër të tjerash aktorja.

Ndërkohë, Vera Ora shkuan: “Jam e sigurt që rinia jonë janë të gjithë të mrekullueshëm”.

“Faleminderit për lëvdatat. Rita është e veçantë por jo më ndryshe se të rinjtë e tjerë shqëiptarë që përfaqëson ajo! Mu për këtë ajo krenohet me prejardhjen e saj! Qeshu rini qeshu”, përfundon nëna e këngëtares. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm