Shkurte Gashi flet në superlativ për Flori Mumajesin, ja çfarë thotë për të!

By

Ai mbetet këngëtari i saj i preferuar dhe kantautori i vetëm me të cilin bashkëpunon prej vitesh.

Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi kanë bashkë dy duete, që janë këngët e preferuara të saj. “Tu luta” dhe “Si dikur” që të dyja janë projekte me milionë klikime, që do të thotë se dëgjueshmëria e tyre ishte e lartë.

E ftuar këtë javë në Nd’rrimin e Natës, Gashi ka thënë se Mumajesin e ka të preferuarin.

“Meqë kamë dy bashkëpunime me të, kjo tregon se sa e vlerëson. Të them e kam idol nuk mundem sepse idol e kam vetëm zotin ngase jam besimtare e madhe, por ai është më i miri”, ka thënë ajo për Florin.

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN E SAJ NË NIN:

Artikuj të ngjashëm