Ish-Miss Kosova i kaloi pushimet në Serbi me të dashurin serb (FOTO)

By

Muajin e kaluar, Prive zbuloi se ish-Miss Kosova i ka dhënë fund lidhjes me shqiptarin, Haris Çoçaj, duke nisur një të re me një model serb.

Camila e cila arriti të rrëmbejë kurorën e më të bukurës së Kosovës gjatë vitit 2016, pushimet i kaloi në Serbi, dhe këtë e bëri të ditur përmes postimit të fundit në Instagram.

‘Nuk dua të shkojë në shtëpi’, shkroi Camila nën imazhin bashkë me të dashurin duke bërë me dije lokacionin.

Modelja tash e disa vjet jeton në Dubai atje ku bashkëjetoi për disa vjet me Harisin./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlaXZ7eBxkc/?taken-by=camibrrz

Artikuj të ngjashëm