Shyhrete Behluli, rrezaton në të kuqe (FOTO)

By

Duket sikur çdo ditë që po iu shtohet vite të saj të jetës, po i jep freski më të madhe.

Ajo është ‘shyhret’ ashtu siç e ka edhe emrin.

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore Shyhrete Behluli, nuk po e njeh plakjen dhe buzëqeshja s’po i largohet asnjëherë nga fytyra.

Duket sikur kënga po e mbanë në formë dhe pamja e saj po rrezaton gjithnjë e më shumë.

Të paktën, këtë ndjesi të jep fotografia e saj e fundit, ku ajo shkëlqen në një fustan të kuq. Ky imazh është realizuar nga momentet e xhirimit të klipit të saj të fundit, të këngës me titull “Mirë po lujka nusja e vjehrra”.

 

Artikuj të ngjashëm