Njihuni me prindërit e Medës (FOTO)

By

Këngëtari i njohur i muzikës turbo-folk, Mehdin Pergjegjaj, iu është kthyer rrënjëve të tij në Deçan, ku po kalon kohë në bjeshkët e bukura që shtrihen rrëzë këtij qyteti.

Atje ai po qëndron me familje ndërsa ka vizituar edhe rrjedhën e Lumbardhit që përshkon këto male të bukura.

Ndërsa, imazhe nga ky udhëtim ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Në mesin e fotografive ishte edhe një me prindërit e tij, nënën dhe babain, me të cilët ka vizituar këtë vend.

Artikuj të ngjashëm