Çfarë tha Madonna pasi 50 Cent i kërkoi falje asaj?

By

Madonna ka shprthyer me deklarata ndaj 50 Cent, pasi reperi kërkoi falje për “të folurit e tij” për fotot me të brendshme që ajo publikoi në Instagram.

“Duartrokitje e vonuar për 50 cent dhe faljen e tij të rreme. Kam qenë e zënë, më mirë vonë se kurrë!!! Kishte disa gjëra që kisha për të thënë për 50 Cent”, ka shkruar Madonna në postim.

Sipas divës 63-vjeçare të popit, 50Cent, i kërkoi falje pasi ajo e thirri atë për komentet fyese.

“Ti po përpiqeshe të më turpërosh,” tha këngëtarja e hitit “Like A Virgin” në një video të shpërndarë në Instagram”.

“Kërkimi juaj fals është i rremë, është dëm dhe nuk është i vlefshëm,” vazhdoi ajo, duke shpjeguar pse mendonte se gjesti ishte i pasinqertë.

“Nuk është e vështirë të gjesh pamjet e mia dhe tuat duke u shoqëruar”, thotë ajo duke u mburrur për marrëdhënien e tij me ikonën.

“Numri dy, një falje nuk është e vlefshme nëse nuk e dini se për çfarë po kërkoni falje,” vazhdoi ajo. “Ajo për të cilën duhet të kërkoni falje janë sjelljet dhe vërejtjet tuaja seksiste.

Madonna nuk po e pranon faljen e “rreme” të 50 Cent pasi reperi e ofendoi për fotot e egra të ikonës së popit.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

“Numri tre, nuk më lëndove ndjenjat, sepse nuk e mora personalisht. Nuk mund ta merrja kurrë personalisht sepse nuk po vini nga një vend i ndritur”.

“Numri katër, ju thoni se nuk po përfitoni prej tij. Sigurisht që ju po përfitoni prej saj, kjo është ajo që ka të bëjë me mediat sociale”.

“Më në fund, dua vetëm të them, të fal”, shtoi ajo. “Shpresoj që një ditë të zgjoheni dhe të shihni një këndvështrim tjetër. Të uroj gjithë të mirat,” përfundoi Madonna.

Artikuj të ngjashëm