Sot publikohet edhe një këngë e re nga NRG Band

By

Ky fundvit po përmbyllet me shumë prurje të reja muzikore nga artistët, e nuk ka si të jetë më mirë.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Besnik Qaka paralajmëroi një bashkëpunim të ri me SEI.

Kënga e re titullohet “Ata sy” dhe lansohet sot në ora 14:00. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm