Shqipe Abazi rikthehet me këngë të re (VIDEO)

By

Shqipe Abazi ka publikuar një këngë të re.

Projekti me videoklip quhet “Fajet kush i ka”. Muzikën e ka punuar Afrim Macula ndërkaq tekstin e ka shkruar Valerina Macula.

Më poshtë mund ta shihni dhe dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm