A u hidhërua Shyhrete Behluli ndonjëherë me Leartën? (VIDEO)

By

Shyhrete Behluli iu ka përgjigjur fansave përmes “Kutia e pyetjeve” në Prive.

Këngëtarja e muzikës popullore tregoi a është hidhëruar ndonjëherë me Leartën, tregoi sekretin e humbjes së peshës si dhe pse nuk flet me Remzie Osmanin.

Jo vetëm kaq, ajo tha edhe disa gjëra të tjera rreth saj të cilat mbase nuk i keni ditur dhe mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm