Ky është destinacioni luksoz ku po pushon futbollisti i kombëtares (FOTO)

By

Është mesfushor i Baselit të Zvicrës dhe i Kombëtares Shqiptare, dhe sigurisht standardi i jetës së tij është i lartë.

Kjo ia mundëson atij të bëjë edhe pushime ëndrrash.

Taulant Xhaka ka zgjedhur njërin prej destinacioneve më të famshme në botë që t’i kalojë pushimet.

Në profilin e tij në Instagram, futbollisti ka publikuar një video nga Ibiza e Spanjës, ku ka shkuar i shoqëruar me miqtë e tij, dhe jo me ndonjë vajzë. /Prive.al

Ibiza enjoy the holidays @tx.34

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Artikuj të ngjashëm