Shpërthen debat i tensionuar mes Andit dhe Mbresës

By

Mbrëmë në Prime u nisën shumë debate mes banorëve dhe shumë situata u tensionuan.

Disa gjëra që ndoshta nuk u thanë mbrëmë vazhduan edhe sot mes disa banorëve që po qëndronin në oborr.

Mes Andit dhe Mbresës nisi një debat ku kjo e fundit edhe i drejtohet duke i thënë, “Pse po rren?”

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm